Székesfehérváron nyugdíjas kollégát keresünk csomagolói munkakörbe

Uberior Healthy Life Kft.
Székesfehérvár
Nettó 90 000 Ft - 90 000 Ft / Óra
2020. 10. 27.

Élelmiszeripari betanított munkára, székesfehérvári munkavégzéssel, heti 26 órás, részmunkaidős foglalkoztatásban keresünk munkájára igényes, precíz kolléganőt.

Heti 26 óra, részmunkaidőben.

Minden héten Hétfő-Kedd-Szerda 8-16 óra között, valamint havonta egy csütörtöki nap.

Érdeklődni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • A munkavégzés során megfelelő receptúra alapján keverőgépbe kell tölteni az alapanyagokat, majd a keverést követően kis tasakokba mérni.
  • A keveréshez kapcsolódó adminisztráció elvégzése.
  • A munkaterület tisztántartása.

Elvárások

  • Precíz, pontos, monotonitástürő képességet igénylő munkavégzés.

Előnyök

  • Élelmiszeripari gyakorlat nem feltétel, de előny lehet.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, állandó munkalehetőség jó csapatban.
  • Bérezés: Nettó: 90.000 Ft

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!