Alkalmi, részmunkaidős könnyű fizikai munka Székesfehérváron

Székesfehérvár Belvárosi munkavégzésre keresünk 20-50 év közötti munkaerőt könnyű fizikai, alkalmi, részmunkaidős és betanított munkára. Munkavégzés heti 2-3X max 4 óra (8-18 óra közötti intervallumban).

Jelentkezéseket kizárólag e-mail-ben várjuk és kérjük a jelentkezők csak egyszer adják le jelentkezésüket. Sikeres elbírálást követően telefonon Mi jelentkezünk a pályázónál a második körös személyes meghallgatás ügyében

Feladatok

  • A munka klimatizált műhelyben, 70%-ban ülőmunka (könnyű fizikai munka bárkinek), 20%-ban raktári munka (kézi doboz pakolós, max 20 kg), 5%-ban a munkavégzés utáni rendrakás, takarítás, 5%-ban adminisztráció. Az elvégzendő feladatokat konkrétan személyes interjú keretein belül részletezzük a jelöltek kiválasztáskor, a második fordulóban.

Elvárások

  • Megbízható, korrekt, szorgalmas és elsősorban férfi munkaerőt keresünk, de hölgyek jelentkezését is várjuk. Kíváló a munka tanulmányok végzése mellett, vagy aki 3 műszakozik és a szabadidejében, a szabad napjaiban tud munkát vállalni még.
  • Word/excel ismeret
  • B kategóriés jogosítvány

Előnyök

  • Férfi munkaerő
  • Szereti a foylamatos munkát a 4 órában
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Aki tudja vállalni a hétfő-kedd-szerdai, tehát hét eleji munkát

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér
  • Klimatizált műhely
  • Ülőmunka 90%-ban

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!