Ruházati üzletbe eladó munkatársat keresünk Székesfehérváron

Fu Fu Gao Kft.
Székesfehérvár
Nettó 135 000 Ft - 144 600 Ft / hónap
2019. 03. 26.

Park Centerben lévő Shey's ruházati üzletbe teljes és részmunkaidős foglalkoztatásban eladó/pénztáros munkatársakat felveszünk.

Feladatok

Főbb feladatok:

  • áruátvétel
  • árupakolás
  • vásárlók kiszolgálása
  • kasszázás
  • takaríási feladatok

Elvárások

  • Kereskedelemben szerzett gyakorlat elvárt, ruházati kereskedelemben előny.

Amit kínálunk

  • Egy hónapra előre tervezhető változatos beosztás
  • Kedvezményes dolgozói vásárlás
  • 141.400 Ft nettó bér,
  • /teljes munkaidős foglalkoztatásban, havi min.2 vasárnapi munkavégzés vállalása esetén/
  • Vidékieknek utiköltséget nem tudunk téríteni.

Jelentkezni itt az oldalról, a "Jelentkezem" gombra kattintva fényképes önéletrjazzal lehet.

Kérjük feltüntetni, teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatást.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános