Területi vezető állás Székesfehérvár és környékén, teljes körű betanítással

A 34 éves NiT cégcsoport (békéscsabai, székesfehérvári) irodájába 1 fő munkatársat vesz fel területi vezető munkakörbe.

Figyelem! Nem ügynöki munka!

Csak 1 fő kerülhet kiválasztásra! Állományt, címanyagot mi biztosítunk!

Teljes körű betanítást, mentorálást és hosszú távú támogatást kínálok!

Pályázatokat a "Jelentkezem" gombra kattintva kérem.

Feladatok

  • Meglévő állomány karbantartása, kapcsolattartás ügyfelekkel.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség előny, de amennyiben Biztosításközvetítői hatósági vizsgával rendelkezik, pályázatát kiemelten kezelem.

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!