Értékesítő kollégát keresünk Székesfehérváron

Aquagold-Szikvízgyártó Kft.
Székesfehérvár
Bruttó 1 Ft / Hónap
2022. 03. 01.

Szeretnél egy családias környezetben, dinamikusan fejlődő munkahelyen, változatos munkát végezni?

Ahol a Minőség - pontosság- megbízhatóság, Ügyfeleink elégedettségé a legfontosabb!

19l Ballonos víz töltéssel, szikvízgyártással, valamint vízadagolók, és  szódagépek forgalmazásával, bérbeadásával foglalkozó cég telefonos értékesítő munkatársat keres   székesfehérvári irodájába 8 órás  munkára.

Sikerorientált vagy?

Nem tudsz kiteljesülni?

Mi minden támogatást megadunk hozzá.

Ha magadra ismersz, itt a helyed!

Feladatok

  • Viszonteladói hálózat kialakításának megszervezése és kivitelezése.
  • Új lehetséges viszonteladó  cégek felkeresése,
  • Potenciális ügyfelek felkeresése, hideghívások lebonyolítása napi szinten
  • Gyártott és forgalmazott termékeink bemutatása, viszonteladó és új  partnerek számára.
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése.
  • Új szolgáltatások, és termékek ismertetése ,értékesítése
  • Előnyt jelent több éves értékesítői tapasztalat

Elvárások

  • Elvárás a jelölttel szemben, hogy több iparágból származó ügyfélkapcsolati hálójának és korábban megismertügyfeleinek tudja ajánlani szolgáltatási portfóliónkat.
  • Középfokú végzettség
  • 1-2 év telefonos üzletkötői ( call center ) tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Újdonságokra nyitott hozzáállás
  • Pörgős, csapatjátékos, elszánt, kitartó személyiség
  • Kreativitás

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kitartás
  • Lendületesség

Amit kínálunk

  • Folyamatosan, dinamikusan fejlődő stabil munkahely
  • Barátságos, családias környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Munkavégzés ideje: Hétfőtől- péntekig
  • A munkavégzéshez szükséges munkaeszközök biztosítása

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!