Bolti eladó munkatársat keresünk Székesfehérváron

Székesfehérváron Öreghegyen az OMV benzinkút mellett nyíló üzeltembe keresek bolti értékesítőt.

Az üzlethelyiségben használt, illetve csomagolássérült nagy háztartási gépeket kell értékesíteni. (Mosógép, hűtőszekrény, szárítógép stb.) Kérem csak akkor jelentkezz ha rendelekezel valamennyi szakértelemmel.

Elsősorban eladó pozícióba keresek embert teljes munkaidőbe. Rendes bejelentett munkaviszony. Feladata lesz a vásárlóknak kiszolgálása és a megfelelő tájékoztatása a gépekről, kiszállításról stb... Továbbá weboldal frissítése és a termékek rendezése az üzletben.

Önálló, munkájára igényes embert keresek.

Feladatok

  • Vásárlók tájékoztatása a termékek tulajdonságairól
  • Nagy gépek rendezése az üzleten belül, tehát jó fizikummal rendelkező embert keresek.
  • Kiszállítások intézése, a futárok menedzselése
  • Termékek online felületen való hirdetése

Elvárások

  • A feladatok ellátásához szükséges képességek

Előnyök

  • Ha van már tapasztalatod hasonló munkakörben

Amit kínálunk

  • 280 ezer ft netto
  • bejelenett munkaviszony
  • Háztartási gépek vásárlása magas kedvezménnyel

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott