Felelős gépkezelő kollégát keresünk Sárszentmihályon

DOLGOZZUNK EGYÜTT A LEGNAGYOBB MAGYAR ÉPÍTŐANYAG GYÁRTÓNÁL!

FELELŐS GÉPKEZELŐ

kollégáinkat keressük!

Feladatok

  • A modern, nagyfokú automatizáltsággal működő gépek beállítására, a gépsor folyamatos üzemeltetésére

Elvárások

  • Legalább középfokú (preferáltan gépipari) végzettséggel rendelkezel
  • Dolgoztál már hasonló munkakörben, vállalod a több műszakos munkavégzést (napi 8 óra folyamatos munkarend)
  • Képes vagy az önálló, felelősségteljes munkavégzésre, mellyel példát tudsz mutatni kollégáidnak
  • Logikus gondolkodásmód és megoldásorientált hozzáállás jellemez
  • Szeretnél tanulni, fejlődni és hosszútávú együttműködésben gondolkozol

Előnyök

  • előnyt jelent a targoncavezetői jogosítvány (3324-es vezetőüléses gépcsoport), valamint a darukezelői végzettség és gyakorlat!

Amit kínálunk

  • NETTÓ MUNKABÉR: 300 000,-Ft (*plusz adó-és járulékkedvezmények), MÁR A BELÉPÉS NAPJÁTÓL!
  • Emellett a próbaidő lejártát követően BELÉPÉSI BÓNUSZ is megillet
  • Várpalota - Sárszentmihály útvonalon céges buszjárat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott