Karbantartó munkatársat keresünk Székesfehérvár és környékén

Agromilk Kft.

2020. 11. 12.

Cégünk generál kivitelezéssel foglalkozó magyar hátterű 30 éves cég, mely székesfehérvári telephelyére keresi a szervezeti egységekhez tartozó telepek karbantartásával kapcsolatos munkák elvégzésére új 20-50 év közötti férfi munkatársát.

Feladatok

  • A szervezeti egységekhez tartozó telepek műszaki állapotának szinten tartása, karbantartási munkák elvégzése
  • Készülékek, berendezések igény szerinti átalakítása, javítása és beruházások kivitelezése
  • Hegesztői és esztergályos feladatok ellátása VAGY villanyszerelési

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség: lakatos, esztergályos, hegesztő, gépszerelő VAGY villanyszerelő
  • 1-2 év gépészeti, villamossági, karbantartási területen szerzett tapasztalat előnyt jelent, de motivált pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Releváns munkatapasztalat
  • Angol nyelv alapfokú ismerete előny

Amit kínálunk

  • Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai telephelyű munkahely, ahol az egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelt szerepet kap:
  • Céges autó
  • Megállapodás szerinti jövedelem
  • Jelentkezés: agromilk::at::agromilk::dot::hu e-mail címen

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott