Operátori munkalehetőség Székesfehérváron

Székesfehérvári autóipari partnercégünk számára keresünk ÖSSZESZERELŐ OPERÁTORI munkakörbe KIEMELT BÉREZÉSSEL munkatársakat három vagy folyamatos műszakba

FELADATOK:

  • Összeszerelés
  • Gépek kiszolgálása

ELVÁRÁSOK:

  • 8 általános iskolai végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • B 215.000 Ft alapbér (tapasztalat függvényében emelkedhet)
  • Műszakpótlék
  • B 20.000 cafeteria
  • Étkezési támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali munkába állás
  • Bejárás támogatása vagy
  • Ingyenes céges buszjárat a következő településekről:Aba, Alap, Alsótöbörzsök, Bakonycsernye, Balatonbozsok, Balatonfőkajár, Balinka, Belsőbáránd, Berhida, Bodajk, Bodakajtor, Cece, Csala, Csetény, Csór, Csősz, Csőszpuszta, Dég, Dunaújváros, Enying, Fehérvárcsurgó, Felsőkörtvélyes, Füle, Hantos, Inota Készenléti ltp., Inota-falu, Iszkaszentgyörgy, Jásd, Jenő, Kabókapuszta, Káloz, Kincsesbánya, Kiscséripuszta, Kisláng, Kőszárhegy, Középbogárd, Lajoskomárom, Lepsény, Lovasberény, Mecsér, Mezőkomárom, Mezőszentgyörgy, Mezőszilas, Moha, Mór, Nádasdladány, Nagylók, Ősi, Öskü, Pátka, Peremarton, Perkáta, Pétfürdő, Polgárdi, Sárbogárd, Sárkeresztes, Sárkereszttúr, Sárkeszi, Sárosd, Sárpentele, Sárrét, Sárszentágota, Sárszentmihály, Sárszentmiklós, Seregélyes, Simontornya, Soponya, Szabadbattyán, Szabadegyháza, Szabadhidvég, Szápár, Tác, Tés, Töbörzsök, Úrhida, Várpalota, Vértesacsa

A +3670/630-5090-es telefonszámon vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Többműszakos