Cipőbolti eladó állás Székesfehérvár belvárosában

SEPA Bt.
Székesfehérvár
2020. 11. 02.

Főállású bolti eladót keresünk nívós Székesfehérvár belvárosában elhelyezkedő cipőszaküzlet-hálózatunkba.

A feladat egyszerű, de sok kihívást tartogat: minőségi, márkás cipők, táskák és kiegészítők értékesítése hosszú távon, kiszámítható munkarenddel, barátságos kollektívával, jó munkahelyi környezetben.

Cipő iránt rajongó, szakképzett pályázó jelentkezését várjuk.

Feladatok és elvárások:

  • kereskedelmi végzettség és gyakorlat
  • optimális árureprezentáció biztosítása, raktározás és leltárrend betartása
  • vevőorintált szemlélet
  • változó beosztású munkarendben történő munkavégzés
  • példamutató, következetes és rugalmas személyiség
  • lojalitás, megbízhatóság
  • számítógépes ismeretek (MS Windows, Office, Internet)

Előnyök

Ideális jelöltünk:

  • 20 és 45 év közötti ápolt, jómegjelenésű személy
  • gyakorlattal rendelkezik a felsőruházati eladói szakmában
  • divatszakmát szereti, a divat – elsősorban a lábbelik – iránt érdeklődő
  • szabadidejét rugalmasan tudja beosztani
  • a szombati munkavégzést könnyen meg tudja oldani

Amit kínálunk

  • versenyképesen magas bruttó alapbér + forgalomarányos jutalék
  • munkaszerződés szerinti, bejelentett foglalkoztatás
  • kiváló munkahelyi körülmények egy jó csapatban
  • fejlődési és előrelépési lehetőségek
  • havi 160 órás munkaidő intervallum, teljes foglalkoztással

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!