Fizikai, segéd, betanított munka

Takarítót keresünk Székesfehérvárra oktatási intézménybe

2020. 09. 21. 12:49

Székesfehérvárra, oktatási intézménybe keressük leendő takarító kollégánkat, azonnali munkakezdéssel!

Olyanok jelentkezzenek, akik el is jönnek az interjúra, s ha megegyezünk a munkába állás időpontjában, az első munkanapon meg is jelennek!

Bérezés: - közalkalmazotti bértábla szerint

Jelentkezni lehet az alábbi módokon:

  •  A "Jelentkezem" gombra kattintva
  •  06 22/500 065 (14 mellék)
  •  személyesen az iskola portáján

Feladatok:

  • Az iskola tantermeinek, közösségi és szociális helyiségeinek takarítása, valamint fertőtlenítése.
  • Munkaidő 12:00-20:00-ig

Elvárások:

  • Nagy munkabírás
  • jó egészségi állapot
  • megbízhatóság
  • precizitás

Előnyök:

  • Iskolai takarításban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Közalkalmazotti bértábla szerinti bérezés.
  • 86%-os munkába járási támogatás a vidéki munkavállalók számára.