Fizikai, segéd, betanított munka

Felépítménygyártó cég vízvezeték szerelő kollégát keres székesfehérvári telepére

Munkavégzés helye: Székesfehérvár
2020. 07. 28. 13:16
Jelentkezem

Speciális jármű felépítménygyártó cégünkhöz keresünk víz és és csőhálózati szerelőt, hosszútávra.

Munkavégzés helye, Székesfehérvár.

Fényképes Önéletrajzot kérünk fizetési igény megjelölésével.


Feladatok:

  • Felépítmények vizes blokkjainak szerelése, kiépítése

Elvárások:

  • szakirányú végzettség, min.1-5 éves szakmai tapasztalat, önálló, igényes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés, jó munkakörülmények
Jelentkezem
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az Adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.