Fizikai, segéd, betanított munka

Hidegburkoló kollégát keresünk azonnali kezdés Székesfehérváron

Fizetés: Bruttó 1800 - 2800 / óra
2020. 07. 03. 07:52

Cégünk saját alkalmazásba keres hidegburkolókat,- kőműveseket székesfehérvári ill budapesti munkavégzéshez.

Várjuk jelentkezését!

Teljes bejelentéssel főállásba és napi bejelentéssel mellékállásban is lehetséges.

Minden hivatalosan megy, garantált fizetés, akár naponta is.

Jöjjön el próbanapra hozzánk és meglátja.

Érdeklődni a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Épületek külsö és beltéri hidegburkolatainak elkészítése.
  • Megegyezés szerint egyéb egyéb kőműves és segédmunkák elvégzése.

Elvárások:

  • Hidegburkolói végzettség
  • Hidegburkolásban szerzett tapasztalat

Előnyök:

  • Bejelentett, rendes munkahely
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fitatalos csapat
  • Biztos munkahely
  • Jó főnök

Amit kínálunk:

  • Versenyképes rendes fizetés
  • Fejlődési lehetőség