Gépkezelő munka Sárszentmihályon

Masterplast Kft.
Sárszentmihály
Nettó 197 000 Ft - 216 000 Ft / hónap
2020. 02. 07.

MASTERPLAST Kft.

Fontos számodra, hogy munkádat megbecsüljék? Szeretnéd a hétvégéket a családoddal tölteni, nem a munkahelyeden?

Örülnél, ha fizetésedet minden hónapban tervezetten és pontosan kapnád kézhez?

sárszentmihályi telephelyünkre várjuk jelentkezésed

 GÉPKEZELŐ

pozíciónkra, hogy megtapasztalhasd mindezt!

Feladatok

  • Nyomdázó,-tekercselő,-színkeverő gépek beállítása
  • Fólia – konfekcionálás, vakolat színkeverés
  • Csomagolás biztosítása, kiszerelés, raklapozás

Elvárások

  • Minimum alapfokú végzettséggel rendelkezel
  • Jó a fizikai állóképességed
  • Vállalod a többműszakos munkarendet
  • Kötelességtudó, lojális és megbízható vagy
  • Vállalod a többműszakos munkarendet hétfőtől-péntekig: de: 6:00-14:30, du: 14:00-22:30, éj: 22:00-06:30

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér és egyéb juttatások:
  • 30%-os műszakpótlék a 18:00-06:00 közötti időszakban ledolgozott munkaórákra
  • 15,-Ft/km útiköltségtérítés vagy 86%-os bérlettérítés
  • Havi teljesítmény/mozgóbér
  • Jelenléti- és belépési bónusz
  • Cafeteria rendszer (széleskörű választási lehetőséggel)
  • Éves teljesítményhez kapcsolódó egyéb kifizetések
  • szálláslehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos