Asztalos szakembert keresünk Székesfehérváron

Fa nyílászárók gyártásával foglalkozó cégként keressük asztalos kollégánkat.

A munkakör felelősségteljes embert kíván, aki tud önállóan és csapatban is dolgozni.

Kiemelt bérezést kínálunk a szaktudásnak megfelelően.

Feladatok

  • Feladata egy tökéletesen gépesített műhelyben marás, gyalulás, csiszolás, felületkezelés. Esetenként a nyílászárók beépítése

Elvárások

  • Saját magára és munkájára is kifejezetten igényes kollégát keresünk.
  • Biztosítjuk a folyamatos fejlődést, de egy alap szaktudással rendelkeznie kell.

Előnyök

  • Fa nyílászáró gyártásában szerzett tapasztalat
  • Előny, ha dolgozott már fával
  • jogosítvány

Amit kínálunk

  • Jó hangulatú munkavégzés egy fiatalos csapatban
  • Változatos feladatok
  • Jól felszerelt műhely
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, új kihívások
  • Kiemelt bérezés
  • Az évszaknak megfelelő munkaruha

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános