Fizikai, segéd, betanított munka

Takarító kollégát keresünk iskolánkba

Fizetés: Bruttó 149000 - 195000 / óra
2019. 11. 27. 09:23

Takarító kollégát keresünk iskolánkba!

Intézményünkbe fiatalos, lendületes, állandó délutános (12:00-20:00) takarító kollégát keresünk!

Érdeklődni 7:00-15:00 óra között a 06 22/500-065 telefonszámon, vagy e-mailben a "JELENTKEZEM" gombra kattintva lehet.

Feladatok:

  • Az intézmény bizonyos területeinek tisztaságáért felel, valamint előskészületekben vesz részt rendezvények, események alkalmával.

Elvárások:

  • Önmagára és környezetésre, illetve munkájára igényes, csapatban és önállóan egyaránt megállja a helyét.
  • Minimum alapfokú iskolai végzettség.

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Egy szuper összeszokott, együttműködő csapat vár.