Takarító kollégát keresünk iskolánkba

Székesfehérvári Tankerületi Központ Intézmény
Székesfehérvár
Bruttó 149 000 Ft - 195 000 Ft / óra
2019. 11. 27.

Takarító kollégát keresünk iskolánkba!

Intézményünkbe fiatalos, lendületes, állandó délutános (12:00-20:00) takarító kollégát keresünk!

Érdeklődni 7:00-15:00 óra között a 06 22/500-065 telefonszámon, vagy e-mailben a "JELENTKEZEM" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • Az intézmény bizonyos területeinek tisztaságáért felel, valamint előskészületekben vesz részt rendezvények, események alkalmával.

Elvárások

  • Önmagára és környezetésre, illetve munkájára igényes, csapatban és önállóan egyaránt megállja a helyét.
  • Minimum alapfokú iskolai végzettség.

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Egy szuper összeszokott, együttműködő csapat vár.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!