Értékesítési munkatárs - Székesfehérvár

Üzletbe beérkező ügyfelek teljes körű kiszolgálása (értékesítés, számlák befizettetése, felmerülő kérdések, panaszok kezelése).

Feladatok

  • értékesítési, keresztértékesítési és ügyfélmegtartási tevékenység ellátása,
  • a személyes ügyfélszolgálati irodába betérő ügyfelek teljes körű tájékoztatása, adminisztráció ellátása,
  • az ügyféllel való egyeztetés során annak felmérése, hogy a portfóliónkból mire lehet még szüksége,
  • az ügyfél érdeklődésének felkeltése az aktuális díjcsomagokat, szolgáltatásokat illetően, információ adása a szerződéskötési feltételekről,
  • a napi munka során felmerülő, folyamatokra és eljárásokra vonatkozó megoldási, fejlesztési javaslatok adása,
  • ügyfélpanaszok kezelése,
  • pénztárosi teendők ellátása.

Elvárások

  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • magabiztosan használod a számítógépet,
  • angol nyelv közép szintű ismerete,
  • az értékesítési technikád szerves része az ügyfelek igényeinek felmérése,
  • Te is tudod, hogy az ügyfeleink a legfontosabbak, ezért odafigyelsz, hogy magas színvonalú kiszolgálásban részesítsed őket, azaz meghallgasd és megértsed igényeiket és ezekre célzottan adjál választ,
  • hatékonyan kommunikálsz és könnyen ráhangolódsz az emberekre,
  • türelmes maradsz akkor is, ha sok kérdést tesznek fel,
  • nem esel pánikba, ha váratlan helyzeteket kell megoldanod,
  • teljesítményorientált vagy.

Előnyök

  • telekommunikációs termékek, szolgáltatások ismerete.

Amit kínálunk

  • heti 40 órás munkaidő,
  • havi akár bruttó 400.000 Ft jövedelem, melynek a fele fix alapbér,
  • kihívásokkal teli feladatokkal, multinacionális munkakörnyezettel s inspiráló csapattal várunk, ahol lehetőséget nyújtunk a szakmai kibontakozásra,
  • vonzó, személyre szabható és széleskörű választékot tartalmazó juttatási csomagunkban magad választhatod ki a számodra fontos cafeteria- elemeket,
  • nagy figyelmet fordítunk a csapatszellem építésére dolgozóink számára szervezett rendezvényeinkkel vagy csapatépítő programjainkkal.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!