Vodafone személyes értékesítő munkatársat keresünk a Vodafone Magyarország Zrt.-hez

László Imre Márton Egyéni vállalkozó
Székesfehérvár
Bruttó 150 000 Ft - 300 000 Ft / hónap
2019. 06. 27.

Magyarország egyik meghatározó telekommunikációs cége részére értékesítő kollégát keresek Székesfehérvár és vonzáskörzetében.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet fényképes önéletrajzzal, vagy a +36 (70) 453-39-59-s telefonszámon.

Feladatok

  • Kábeltelevízió, internet, telefon (vezetékes) szolgáltatások személyes megkereséssel történő értékesítése.

Elvárások

  • Jó megjelenés, pozitív személyiség, kiváló kommunikációs képesség.

Előnyök

  • A munka akár másodállásban is végezhető, rugalmas munkaidőben.
  • Vállalkozói igazolvány nem feltétel.
  • Nyugdíjasok jelentkezését is várom!

Amit kínálunk

  • Versenyképes jutalékrendszer, Teljesítményarányos ösztönző, Ingyenes tréningek.
  • Értékesítést támogató szóróanyagok.
  • Magas szintű háttértámogatás.

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!