Kereskedelmi/ projektmenedzser munkatársat keresünk Székesfehérvár és környékén

Garzon Bútor Zrt.

2019. 04. 16.

A Garzon Bútor országosan és nemzetközileg is elismert, 70 éves múltra visszatekintő magyar tulajdonban lévő cégcsoport. Európa-szerte veszünk részt nagyszabású, kreatív, egyedi belsőépítészeti projektek gyártásában és kivitelezésében.  A Garzon Zrt. csapatába ezúttal

KERESKEDELMI MUNKATÁRSAT keresünk.

AMI NÁLUNK VÁRJA AZ ÚJ MUNKATÁRSUNKAT:

  • Magas színvonalú, innovatív szakmai környezet; modern és egyedi bútorok tervezésével és kivitelezésével foglalkozunk
  • Fejlődési lehetőség a kihívásokat kereső és nemzetközi piacok iránt érdeklődő szakemberek részére
  • Hazai-és nemzetközi szakkiállításokon való részvétel
  • Stabil, nagy múltú vállalati háttér
  • Összetartó csapat, családbarát cégkultúra

FELADATOK, MELYEKET RÁBÍZNÁNK:

  • Megrendelőink igényeinek felmérése, egyeztetése, ennek alapján árkalkuláció és ajánlatadás
  • Kiszállítások koordinációja, esetenként a helyszínen személyes projektkoordináció
  • Hazai-és nemzetközi belsőépítészeti projektekben való részvétel
  • A projekthez kapcsolódó dokumentáció
  • Értékesítő csapat támogatása

AMILYENNEK AZ ÚJ MUNKATÁRSUNKAT ELKÉPZELJÜK:

  • Angol vagy német nyelv magabiztos használata szóban és írásban szükséges a pozíció betöltéséhez
  • Szakirányú középfokú, vagy felsőfokú végzettség
  • Értékesítésben, projektmunkában szerzett tapasztalat
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • B kategóriás jogosítvány
  • Office (excel kiemelten) alkalmazások ismerete
  • Vevőközpontú gondolkodás és munkavégzés; rugalmasság és tolerancia; pontosság; műszaki érdeklődés, valamint széleskörű szakmai ismeret; az új ismeretekre való nyitottság

ELŐNY:

  • Bútoripari-vagy faipari végzettség/tapasztalat kiemelt előny ezen a területen
  • Műszaki rajz olvasás, 3D tervezőprogram használata

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • 8000 Székesfehérvár Bakony utca 4.

Az önéletrajzokat bérigény megjelölésével a „kereskedelmi munkatárs” megnevezéssel a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!