Alumínium nyílászáró gyártó / összeszerelő munka Székesfehérváron

Álláslehetőség a GABO ablakok gyártójánál, az Ablakszerker Kft.-nél!

Székesfehérvári nyílászáró üzemünkbe azonnali belépéssel várjuk új munkatársunkat az alábbi munkakörbe:

Alumínium nyílászáró (ajtó-ablak) gyártó/összeszerelő

Feladatok

  • nyílászáró részegységek összeszerelése
  • betanítást követően célgépek kezelése
  • precíz, az előírásokat betartó munkavégzés

Elvárások

  • alumínium nyílászáró gyártásban szerzett tapasztalat
  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • fizikai alkalmasság, kézügyesség
  • műszaki érzék, precízitás

Előnyök

  • asztalos, lakatos szakvégzettség
  • cnc gépkezelői tapasztalat

Amit kínálunk

  • folyamatos délelőttös műszak
  • tervezhető, hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!