Pályázatot hirdet értékesítési munkatárs munkakör betöltésére a Velence Resort & Spa****

Pályázatot hirdetünk Értékesítési munkatárs munkakör betöltésére a Velence Resort & Spa**** szállodába

Feladatok:

  • Online foglalási rendszerek kezelése
  • Szobafoglalásokkal kapcsolatos visszajelzések elkészítése, rögzítése
  • Opciós foglalások kezelése, várólisták kialakítása
  • Programok összeállítása, árajánlatok készítése
  • Kimutatások, statisztikák készítése
  • Kapcsolattartás

Feladatok

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett szállodai tapasztalat előny
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (egyéb nyelv ismerete előnyt jelent)
  • Naprakész számítógépes ismeretek (HostWare rendszer ismerete előny)
  • Kitűnő kommunikáció és szervezőképesség
  • Proaktív szemlélet
  • Precíz munkavégzés
  • További elvárások: csapatszellem, kreatív és gyors gondolkodás, nagyfokú rugalmasság és stressz tűrő készség

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Változatos feladatokkal teli munka
  • Fiatal csapat
  • Korrekt bérezés (fix alapbér) és teljesítményarányos motivációs rendszer
  • Munkába járás támogatása a törvény által előírtak szerint

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott