Autófényező,-fényező előkészítő munka Székesfehérváron szakirányú végzettséggel

A Brill-Color Kft. székesfehérvári telephelyére magára és munkájára igényes, szakképzett autófényező és,-  fényező előkészítő munkatársat keres.

Kezdő szakmunkások jelentkezését is várjuk.

Jelentkezni a bejelentkezés után látható telefonszámon, hétköznap 10-14 óráig vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Lószállító, lakókamionok, race truck-ok (Forma1) fényezése,előkészítése.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség,

Előnyök

  • Szakmai tapasztalat,

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, stabil bérezés, heti 5 nap 8 órás munkarendbe, szabad hétvége, szakmai fejlődés lehetősége, fiatalos csapat.
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Telefonszám megtekintése

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!