Ügyeleti mentőtiszt munkakörben álláslehetőség Bicske, Dunaújváros és Székesfehérvár ügyeletein

A munkakörről:

Az ügyeleti mentőtiszt a szolgálati beosztás szerint ambuláns, illetve kivonuló orvosügyeleti szolgálatot lát el. Jogosult a beteg vizsgálatára, a betegség tényének és természetének megállapítására, a beteg szakszerű ellátásra, valamint gyógykezelésére olyan mértékben, ahogy azt a beteg állapota orvosi, illetőleg gyógyintézeti kezeléséig szükségessé teszi, diplomája illetőleg a munkaköri leírás szabta kompetencia határokon belül.

Feladatok

  • Az ügyelet felelős egészségügyi vezetője, ha az ügyeletben orvos nem teljesít szolgálatot;
  • Az egészségügyi tevékenységét végzettségének, előképzettségének megfelelően végzi, felelős a betegellátásért, figyelembe véve az Országos Mentőszolgálat eljárásrendjét, továbbá az Országos Mentőszolgálat Fejér Vármegyei Alapellátási ügyeleteinek ügyrendjét;
  • Elvégzi az egészségügyi és egyéb feladatkörébe tartozó elektronikus és papír alapú dokumentációt.

Elvárások

  • Magyarországon szerzett vagy honosított felsőfokú mentőtiszti végzettség;
  • Egészségügyi alkalmasság;
  • Érvényes működési engedély;
  • Büntetlen előélet;
  • Pályaalkalmassági vizsgálat 1 fokozat, legalább B kategóriás hivatásos jogosítvány (102). Pályaalkalmassági vizsgálat 1 fokozat nélkül megkülönböztető jelzést nem használhat.
  • Magyar nyelv kifogástalan ismerete.

Amit kínálunk

  • Szakmai és személyes fejlődést támogató csapat;
  • Mentős szolgálati igazolvány, amellyel számos kedvezmény igénybe vehető;
  • SZÉP kártya juttatás és Önkéntes Nyugdíjpénztári juttatás;
  • A munkavégzés helye: Bicske Ügyelet (2060 Bicske, Kossuth tér 17.), Dunaújváros Ügyelet (2407 Dunaújváros, Vasmű út 10.), Székesfehérvár Ügyelet (8000 Székesfehérvár, Seregélyesi út 3.)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!