CNC marós állás mielőbbi munkakezdéssel Székesfehérváron

Mielőbbi munkakezdéssel csapatunkba várjuk CNC marós kollégánkat

Cégünkről:

1993-ban alapított 100%-ban magyar tulajdonú családi vállalkozás vagyunk. Egyedi és kisszériás precíziós forgácsolt alkatrészek és szerszámok gyártásával foglalkozunk. Megrendelőink magas szintű elvárásainak technológiailag folyamatosan fejlesztett gépparkunkkal és felelősségteljes szakember-gárdával tudtunk az elmúlt 30 év során megfelelni.

Feladatok

  • CNC programok kezelése kiadott rajzok alapján
  • önálló gépkezelés
  • önálló termékgyártás
  • gépek alapszintű karbantartása, tisztán tartása

Elvárások

  • Heidenhain programozási nyelv alapos ismerete
  • legalább 3-5 év marós tapasztalat
  • „nagyobb” megmunkálási tartományon (pl. 2000x1000x1400mm) szerzett gyakorlat
  • alapos műszakirajz ismeret
  • túlórázási hajlandóság
  • anyagok és megmunkálhatóságuk ismerete
  • precíz, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség
  • jó kooperációs készség

Előnyök

  • CNC megmunkáló-központon hegesztett szerkezetek megmunkálásában szerzett 2-3 év gyakorlat
  • teherkötözői, daukezelői vagy targoncavezetői bizonyítvány

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • fejlett technológiájú géppark
  • stabil vállalati háttér
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • béren kívüli támogatás, igény szerint lakhatás támogatása
  • bérelt, tisztított munkaruha
  • munkahelyi ásványvíz, kávé
  • családias munkahelyi légkör
  • munkábajárás támogatása (bérlet 100%, saját gk. 30Ft/km)
  • jubileumi jutalmazási rendszer
  • rendszeres céges programok (karácsony,outdoor csapatépítés, cégalapítás napja)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott