Nappali ellátás vezető állás Bicske

BAPTISTA TEVÉKENY SZERETET MISSZIÓ
Bicske
Bruttó 409 400 Ft - 550 800 Ft / Hónap
2023. 05. 15.

Szervezetünk több mint 10 éve szociális szolgáltatások nyújtásával foglalkozik, nap mint nap törekszik arra, hogy még több szolgáltatást tudjon bevezetni országos szinten. Egyik ilyen újító mozgalmunk a nappali ellátó intézmények, az ÚJ Esély Központok létrehozása, amelyek az év minden napján várják a segítségre szoruló szenvedély-, illetve pszichiátriai betegeket. Vezetőink és kollégáink nemcsak szakmaiságukkal, de segíteni akarásukkal és a változásba vetetett hitükkel példaértékű közösséget teremtenek, amely támogató közeget nyújt a sikeres munkavégzéshez. Mi a dinamikus fejlődés titka? Nincs titok. Hiszünk az álmainkban, egymásban és a kompromisszumok nélküli szakmaiságban.

Feladatok

  • a munkatársak szakmai munkájának koordinálása
  • az intézmény működésének a menedzselése
  • az adminisztráció naprakész vezetése
  • a munkatársak beosztásának a tervezése
  • más szociális intézményekkel, önkormányzatokkal való kapcsolattartás
  • szükség esetén a terápiás munkatársak helyettesítése
  • a minőségi ellátás működösének szakmai támogatása
  • az intézmény elláotti létszámának sikeres feltöltése, szinten tartása

Elvárások

  • céltudatosság
  • határozott fellépés
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • szakmai fejlődés iránti igény
  • 1/2000 SzCsM rendeletben meghatározott végzettség (például: kisgyermekgondozó,-nevelő / szociális asszisztens / szociális menedzser / demencia gondozó / viselkedéselemző / szociális munkás / teológus / mentálhigiénés segítő szakember / okleveles ápoló / gyógypedagógua / gyógymasszőr / addiktológus / szociálpedagógus / okleveles szociálpolitikus / szociológus / okleveles jogász / közigazgatás-szervező / közgazdász / intézetvezető /humánfejlesztő / igazgatásszervező / diakónus / andragógus / egészségügyi tanár)
  • megoldáscentrikus gondolkodásmód
  • precizitás

Előnyök

  • szociális területen szerzett tapasztalat
  • szociális intézmény vezetésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • bruttó 296 400 Ft alapbér
  • bruttó 33 000-174 000 ágazati pótlék (ennek összege a végzettségtől, illetve a korábbi jogviszonyoktól függ)
  • bruttó 80 Ft vezetői pótlék
  • megbecsülés, folyamatos visszacsatolás
  • továbbképzések
  • utazási költségtérítés
  • családias, modern munkakörnyezet
  • céges telefon

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!