Gépjárművezető kollégát keresünk székesfehérvári telephelyre

Csécsei Transport Kft.
Országosan
Nettó 300 000 Ft / Hónap
2022. 07. 19.

Sofőr munaktársat keresünk azonnali kezdéssel székefehérvári telephelyű áruszállító cégbe.

Biztos, stabil munkalehetőséget kínálunk a jelenleg kialakult helyzetben is.

Feladatok

  • Raklapos és nagy termékek házhoz szállítása Székesfehérvári telephelyről magyarországi címekre.
  • Raktározási feladatok, kézi anyagmozgatás,gépkocsira áru fel és lepakolása.
  • Termékek státuszának jelentése/nyomon követése az erre a célra kifejlesztett rendszerrel.

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány 1-3 év tapasztalattal teherautón.
  • Középfokú végzettség, erkölcsi bizonyítvány, fizikai terhelhetőség, megbízhatóság, precízitás,ügyfél központúság

Előnyök

  • C+E kategória ,logisztikában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, korszerű autópark, szabad hétvégék, hosszútávú biztos munkalehetőség.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!