Hajóépítő - formakészítő szakmunkást keresünk Székesfehérváron

Hajóépítő cégünk keres munkatársat hajóépítéshez, 1:1 méretarányú hajómodell építéséhez, fejlesztéshez.

5 éve alapított cég, mely magas minőségű - és hozzáadott értékű termék / hajó fejlesztésén dolgozik.

Feladatok

  • Nagyon változatos feladatok, a jármű részleteinek fejlesztése, változtatása (modellezés, csiszolás, festés, ragasztás stb.) munkálatok elvégzése.
  • Rajzok, 3d modellek értelmezése, megértése majd kivitelezése, mérnöki háttértámogatással.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség nem feltétel, kompozit szakmában szerzett tapasztalat előny.
  • Önmagára és munkájára igényes kollégát keresünk.

Előnyök

  • Önálló, precíz munkavégzés, jó térlátás és kézügyesség, kísérletező, fiatalos szakmai hozzáállás

Amit kínálunk

  • Biztos munkahely, és fizetés, fiatalos, lendületes légkör. Izgalmas megoldandó feladatok, nagy hozzáadott értékkel rendelkező termék fejlesztése. Önálló munkavégzés a cég csarnokában.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!