Kozmetikus / masszőr munkakörben munkatársat keresünk Székesfehérváron

Bővülő csapatunkba, új Kolléganőt keresünk, tehát ha Kozmetikus, vagy Masszőr végzettséged van, és szeretnél egy családias, vidám, és fiatalos csapat része lenni várjuk a jelentkezésed.

Kik vagyunk?

Pontosan 11 évvel ezelőtt nyitottunk, fő profilunk a kavitációs ultrahangos alakformáló kezelés , valamint a fáslis testtekercselés, amihez a saját márkájú Bioskin krémeket használjuk. Idén szeretnénk tovább fejlődni, a testkezelések mellett, arc fiatalító kezeléseket, kozmetikai kezeléseket is tervezünk.

Feladatok

Kit keresünk?

  • Mivel alakformáló testkezelések a fő profilunk ezért fontosnak tartjuk, hogy legyél empatikus a hozzánk forduló, fogyni vágyó vendégekkel, legyen benned egy adag kíváncsiság az emberek felé, figyelmesség, és legyél jó beszélgetőpartner.
  • Ezek mellett fontos a kedvesség, rugalmasság és az hogy alap járaton jókedvű legyél.
  • Mivel a legtöbb vendég munka után tud eljönni hozzánk, ezért ne okozzon gondot a héti 3 délutáni, este 7-ig tartó “műszak” sem.

Elvárások

  • Elvárt végzettség: OKJ

Jelentkezésed, fényképes önéletrajzzal, és egy pár soros motivációs levéllel a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Kizárólag email formájában várjuk a jelentkezéseket!

Kérlek ne Messengeren, telefonon, személyesen, Jófogáson keresztül keress, ha kérdésed van a munkával kapcsolatban írj a "Jelentkezem" gombon keresztül.

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő, ami napi 7 óra maximum, és te osztod be melyik nap szeretnél délután vagy délelőtt dolgozni, és csak akkor kell a munkahelyen lenned, mikor Vendég van.
  • A munkába járáshoz (Fehérváron belül) támogatást biztosítunk, előreláthatólag alkalmi munka keretén belül történne a foglalkoztatás.
  • A fizetésről a személyes interjún adok bővebb tájékoztatást.

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!