CNC Marós kollégát keresünk Székesfehérváron

Cégünk egyedi precíziós szerszámok megtervezésére és gyártására kínál megoldást.

Ipari technológia, légtechnika kiépítésén és automatizálásán kívül robotkarok és cellák telepítésével is foglalkozunk.

Feladatok

  • Egyedi tervezésű forgácsolószerszámok programozása és gyártása CNC marógépen
  • Szerszámok mérése, ellenőrzése
  • Gyártási műveletek dokumentálása
  • Átállások, beállítások végrehajtása, befogókészülékek cseréje a megmunkálási feladatoknak megfelelően
  • A megmunkáláshoz szükséges forgácsoló szerszámok kiválasztása
  • Megfelelő technológia alkalmazása a forgácsoló szerszámokhoz
  • Méretkorrekció önálló végrehajtása
  • Az elvégzett munka minőségügyi ellenőrzésének elvégzése mérőeszközökkel és egyéb mérési eljárásokkal, Oracle használata
  • Aktív részvétel a gépkarbantartásban és a műhelyrend fenntartásában

Elvárások

  • Minimum 3 év tapasztalat
  • Rajz és gyártási dokumentációk alapján magabiztos, önálló munkavégzés
  • Egyedi gyártásban szerzett tapasztalat
  • Minőségközpontú, önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés

Előnyök

  • 3D modellező szoftver ismerete
  • Siemens vezérlő ismerete
  • CAM programozási ismeretek

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Családias, nívós munkakörnyezet
  • Támogató, barátságos légkör
  • Széles körű szakmai fejlődési lehetőségek
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil vállalati háttér
  • Színvonalas munkakörnyezet

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!