Autószerelő, eredetiségvizsgáló álláslehetőség Székesfehérváron

Székesfehérváron, a Szárcsa utcában található eredetiségvizsgáló állomásra keressük új munkatársunkat.

Autószerelő, karosszérialakatos vagy egyéb hasonló végzettség szükséges.

A gyakorlatban is szükséges ismerni a gépjárművek felépítését, de a tényleges feladatokra a betanítás teljeskörű.

Betanulás után gyors, precíz, önálló munkavégzést várunk el, emellett minden szakmai, tárgyi feltétel biztosítva lesz a minőségi munkavégzéshez.

Munkaidő hétköznap 7.45-17 között, továbbá havi kettő szombat, 10 órától.

Bérezés személyes megbeszélés alapján, versenyképes fizetéssel.

Feladatok

  • Gépjárművek előzetes eredetiségvizsgálata. Motorszám, alvázszám eredetiségének ellenőrzése.
  • Munkakörnyezet tisztán tartása.

Elvárások

  • Autószerelő, géplakatos, karosszéria lakatos, hasonló egyéb végzettség.
  • Precizitás, önálló munkavégzésre való képesség.

Előnyök

  • Versenyképes fizetés.
  • Jó hangulatú csapat.
  • Felszerelt munkakörnyezet.

Amit kínálunk

  • fiatalos, jó hangulatú csapat, felszerelt munkakörnyezet, versenyképes fizetés.
  • Hosszútávú munkalehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!