Gépkezelői álláslehetőség Székesfehérváron

Az ARCONIC-KÖFÉM MILL PRODUCTS HUNGARY KFT. székesfehérvári gyára hengerműi és öntödei pozíciókkal várja jelentkezésed!

A betanulási programot követően képes leszel alumíniumipari berendezések kezelésére, termékek gyártására, megmunkálására.

A megfelelő OKJ-s jogosítványok birokában anyagmozgatási, darus és targoncás feladatokat is elláthatsz.

Számítunk Rád, ha Te is hosszú távra tervezel!

Feladatok

  • Félautomata alumínimipari berendezések kezelése, rendeltetésszerű használata
  • Gyártóeszközök összeállítása, szerelése, előkészítése
  • Termékspecifikus berendezések átállítása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Anyagmozgatási, szállítási és csomagolási feladatok

Elvárások

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • Folyamatos (6+2) munkarend vállalása
  • Kölcsönzötti jogviszony vállalása

Előnyök

  • Középiskolai végzettség
  • Emelőgépkezelő és/vagy targoncavezető OKJ végzettség, NKH jogosítvány
  • Ipari környezetben szerzett tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • Teljesítmény prémium már próbaidő alatt is
  • Átlag ~44% műszakpótlék
  • Belépési bónusz lehetősége (br.120.000 Ft)
  • Munkatársajánlási bónusz lehetősége (br.150.000 Ft)
  • 13. havi fizetés
  • Cafeteria
  • Céges buszjáratok
  • Önkéntes Nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Stabil munkahely
  • Biztos jövedelem
  • Betanulási program mentor támogatásával
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott