Szakkönyv szerkeszt és támogató álláslehetőség, határozott időre Székesfehérváron

Cégünk, a Duplex-Technológia Kft. Szakkönyv szerkesztő és támogató munkatársakat keres határozott időre.

Jelentkezéshez kötelező a részletes szakmai önéletrajz és legalább egy A4-es oldal sajátkezűleg írt motivációs levél.

Munkavégzés várható helyszíne kötetlen, Székesfehérvár (heti minimum 1 nap).

Feladatok

  • szakkönyv- és kapcsolódó szakanyagok szerkesztése
  • értekezletek anyagainak feldolgozása
  • jegyzőkönyv vezetés
  • kísérleteken való részvétel
  • gyártási folyamatok rögzítése

Elvárások

  • felsőfokú intézmény nappali tagozatos hallgatói jogviszony, vagy felsőfokú végzettség
  • gyors- és gépírás tudás
  • kitűnő helyesírási és fogalmazó képesség
  • kitűnő stilisztikai tudás
  • szakirodalmi kutatásokban való részvétel
  • precizitás
  • monotonítás tűrés

Amit kínálunk

  • teljesítményarányos kiemelkedő fizetés
  • nagyfokú szabadságfok a munkavégzésben
  • nyereségarányos premizálás
  • utazási-, étkezési- és szállás költségtérítés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!