Kettős könyvvitelben jártas mérlegképes könyvelő munkatársat keresünk Székesfehérváron

Mérlegkészítésben és kettős könyvelésben jártas munkatársat keresünk 30 éve működő könyvelőirodába.

Számítógépes könyvelői gyakorlat szükséges.

Feladatok

  • Vállalkozások számláinak feldolgozása, bevalllások, mérlegek elkészítése.
  • Számítógépes ismeretek szükségesek, hogy az új előírásoknak megfelelően tudja a kimenő és a bejövő számlákat kezelni.

Elvárások

  • Minimum mérlegképes végzettség szükséges az állás betöltéséhez.

Előnyök

  • Fontos, hogy tudjon csapatban dolgozni.
  • Az angol nyelvtudás előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő,
  • munkabájárás költségéhez hozzájárulás,
  • szükség esetén távmunkavégzés lehetőségének biztosítása.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!