Vezető főorvos helyettest keresünk székesfehérvári Plazma Ponthoz

A gyógyszeriparban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő Plazmaszolgálat Kft. legmodernebb technológiával felszerelt székesfehérvári Plazma Pontjába

VEZETŐ FŐORVOS HELYETTES

(SZÉKESFEHÉRVÁR)

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok

  • A vezető főorvos támogatása a centrum orvosszakmai vezetésében, felügyeletében
  • Donorvizsgálat szakszerű lefolytatása, a plazmaadók alkalmasságának megítélése előzetes szempontrendszer alapján
  • Részvétel a gyógyszeralapanyag gyártással kapcsolatos napi dokumentumok ellenőrzésében
  • A vezető főorvos távollétében a donorvizsgáló orvosok munkájának szakmai felügyelete és koordinálása
  • Részvétel a munkatársak oktatásában és vizsgáztatásában

Elvárások

  • Általános orvosi diploma
  • Szabálykövető magatartás
  • Empátia, donorvizsgálói készség
  • Kiváló szervezői készség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Készségszintű számítógép kezelés (MS Office, Word, Excel, Internet)

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős, hosszú távú stabil munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikus, eredményorientált csapat
  • Multinacionális vállalati háttér, átlagon felüli munkakörnyezet
  • Szakmai megbecsültség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Székesfehérvár

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az oldalon keresztül várjuk „FŐORVOS HELYETTES -
SZÉKESFEHÉRVÁR” jeligére!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!