WordPress és Joomla fejlesztő kollégát keresünk Székesfehérváron

Absurd Kft.
Székesfehérvár
Nettó 270 000 Ft / Hónap
2021. 05. 12.

Teljes munkaidős állásra Joomla és Wordpress fejlesztőt keresünk csapatunkba!

Kik vagyunk mi: 20 éve alakult kommunikációs ügynökség vagyunk, akik igyekeznek minél minőségibb Joomla és Wordpress, időnként egyedi fejlesztésekkel és sablonokkal megtoldott oldalakat készíteni.

Emellett profi módon és komplexen kiszolgálni az ügyfélnek nemcsak az online, hanem az offline kommunikációját is.

Feladatok

  • új weboldalak készítése
  • meglévő weboldalak menedzserlés, továbbfejlesztése
  • keresőoptimalizálás

Elvárások

Kit keresünk:

  • Haladó szinten értesz a CMS rendszerekhez (Wordpress és Joomla)
  • Értesz a SEO-hoz
  • Nem okoz problémát, ha egy frissítésnél hibák lépnek fel
  • Van humorod és türelmed és nyitott vagy megtanulni csocsózni

Amit kínálunk

Mit ajánlunk:

  • Megállapodás szerinti fizetés
  • székesfehérvári,modern és szerethető munkakörnyezet
  • Változatos ügyfeleket és munkákat

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, akkor jelentkezz az oldalon keresztül amihez csatolod az önéletrajzod!

Az jelentkezés tárgya legyen: CMS fejlesztői állás

Az jelentkezésben írj egy pár soros bemutatkozást, és küldj legalább 3 referenciát!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!