Kertészeti eladó állás budaörsi kertészetbe

A Budaörsi Kertészet 2 fő kertészeti eladót keres szakmai tapasztalattal és gyakorlattal, februári kezdéssel, hosszú távra, egész évben, teljes munkaidőben!

Feladatok

  • Vásárlók kiszolgálása, pénztárkezelés, szakmai tanácsadás
  • Kertészeti árudai feladatok-növény kezelés
  • Szezonális termékek rendelése
  • Beérkező áru cimkézése, kihelyezése
  • Megrendelések felvétele, összekészítése,számlázás, kapcsolattartás

Elvárások

  • Jó kommunikációs képesség
  • Kertészeti szakmai gyakorlat és tapasztalat- jó dísznövényismeret!
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előnyök

  • B kat. jogosítvány
  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • targoncavezetői gyakorlat
  • zöld könyv

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés egész évben, sokrétű, színes munka.

Jelentkezés e-mailben, fényképes önéletrajzzal február 10.-ig.

További információk a kertészetről: www.budaorsikerteszet.hu

Telefon érdeklődni lehet munkaidőben. A telefonszám bejelentkezés után érhető el.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Főiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!