Autószerelő állás székesfehérvári márkafüggetlen autószerviznél

Márkafüggetlen személy és kisteherautó szerviz autószerelő kollégát keres hosszú távra.

Dinamikusan fejlődő, stabil háttérrel rendelkező márkafüggetlen hat állásos autószervizünkbe keresünk munkájára igényes autószerelő kollégát.

Szervizünk szakmai fejlődési lehetőséget biztosít munkavállalói számára. Márkafüggetlen családi vállalkozás lévén biztosítjuk a változatos feladatkört.

Garantáljuk a jó hangulatú családias munkavégzést.

Fontos, hogy kizárólag önállóan dolgozni tudó kolléga jelentkezését várjuk!

Munkakezdés: 2021 januártól.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

  • 0620/ 9241-245
  • "Jelentkezem" gombra kattintva, illetve személyesen
  • 8000 Székesfehérvár, Budai út 83/A

Feladatok

  • Önálló teljeskörű munkavégzés: fékjavítás,hengerfej, motor szét-összeszerelés, kuplungozás, időszakos szerviz elvégzése, futóműállítás, diagnosztika stb.

Elvárások

  • Önálló munkavégzés
  • Munkájára igényes, precíz kollégát keresünk
  • Márkafüggetlen szerviz lévén minden gépjármű teljeskörű javítása és szevizelése.

Előnyök

  • Minimum 3-5 éves szakmai tapasztalat.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott