Projekt menedzser állás Székesfehérváron

Mi, az Ablakszerker Kft. - a GABO ablakok gyártójaként - 20 éve meghatározó szereplője vagyunk a magyarországi nyílászáró piacnak. Prémium nyílászáró megoldásaink viszontláthatók Budapest, Balaton és Velencei-tó családi házain, társasházain, továbbá ipari-, szolgáltató és sportberuházásain.

Főbb termékeink: alumínium és műanyag homlokzati nyílászárók (bejárati ajtók, emelő-toló teraszajtók, erkélyajtók és ablakok), valamint árnyékolástechnikai megoldások (zsalúzia, redőny, textil).

Székesfehérvári központi irodánkba keresünk egy tapasztalt kollégát Projekt Menedzser munkakörbe.

Feladatok

  • Beruházó, kivitelező partnerekkel napi kapcsolattartás
  • Projekt munkák kidolgozása, adminisztratív feladatainak elvégzése
  • Tervrajzok, műszaki rajzok, konszignációk elemzése, feldolgozása
  • Nyílászáró tervező programok használata
  • Hatékony, proaktív együttműködés a cég többi területével

Elvárások

  • Minimum középfokú szakmai végzettség (építőipari, kereskedelmi)
  • Műszaki fogékonyság, precizitás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Emelt felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Office, Acrobat)
  • Magabiztos megjelenés, pozitív szemlélet
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Előnyök

  • Építőipari, és vagy kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • Nyílászáró és árnyékolástechnikai ismeretek
  • Releváns építőipari felsőfokú végzettség, idegennyelv ismeret
  • Felhasználói szintű CAD ismeret

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő hazai vállalatnál
  • Szakmai oktatások, továbbképzések és közel 20 éves nyílászáró gyártói tapasztalat
  • Versenyképes fizetés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott