Munkaerő-piaci mentor kollégát keresünk Enyingre

General Tender Kft.
Enying
Bruttó 220 000 Ft - 220 000 Ft / Hónap
2020. 11. 17.

Enyingi, Dunaújvárosi és Székesfehérvári munkavégzéssel keresünk 2021. 06. 01-től határozott időre, (4 hónap) munkaerőpiaci mentor kollégát.

Ha szeret emberekkel dolgozni, és segíteni másoknak akkor ezt a munkát Önnek találták ki.

Jelentkezését az alábbi email címre várjuk a település megjelölésével, önéletrajzának és
diplomamásolatának
megküldésével:

Feladatok

A leendő munkatárs feladatai:

  • A heti 40 órás munkaviszony keretében a  Járási Hivatalok Foglalkoztatási Osztályain regisztrált álláskeresők részére munkaerő-piaci mentori szolgáltatás nyújtás.
  • Az álláskeresőkkel történő munka szervezése, lebonyolítása, folyamatos együttműködés a munkaerő-piaci szervezetekkel, a Foglalkoztatási Osztály munkatársaival.
  • Kapcsolattartás az álláskeresőket érintő intézményekkel (képzési, szociális, stb.).
  • Folyamatok precíz adminisztrációs követése.

Elvárások

Jelentkezőkkel szembeni elvárások:

  • végzettségi követelménynek való megfelelés:

1. munkavállalási tanácsadó, munkaügyi kapcsolatok vagy személyügyi szervező szakképzettség, okleveles munkaügyi és társadalombiztosítási szakember (munkaügyi kapcsolatok specializáción),
2. szociálpedagógiai végzettség, szociálpedagógus végzettség,
3. szociális munkás, szociálpolitikus vagy okleveles szociálpolitikus szakképzettség,
4. felsőfokú mentálhigiénés végzettség,
5. gyógypedagógus, gyógypedagógus bármilyen szakirányon vagy okleveles gyógypedagógus végzettség,
6. egészségügyi végzettségek: orvos, okleveles orvosdoktor, egészségügyi szociális munka, komplex rehabilitáció, rekreációs végzettség,
7. pszichológus, viselkedéselemző, okleveles pszichológus végzettség (munka- és szervezetpszichológia vagy tanácsadás- és iskolapszichológia specializáción),
8. szociális menedzser vagy szociális szervező,
9. igazgatásszervező, humánszervező, emberi erőforrás tanácsadó, emberi erőforrás menedzser,
10. szociológus szakképzettség, szociológia alapszakos szakelőadó, okleveles szociológus,
11. interkulturális pszichológia és pedagógiai vagy neveléstudományi végzettség,
12. romológus végzettség,
13. egyetemen vagy főiskolán szerzett tanári, tanítói végzettség,
14. egyetemi szintű jogász, okleveles jogász végzettség,
15. bölcsészettudományi vagy közgazdasági felsőoktatásban szerzett szakképzettség,
16. az 1. pontban fel nem sorolt egyetemi vagy főiskolai szintű végzettség és munkaügyi, társadalombiztosítási, személyügyi, személyzeti szakképesítés vagy szakirányú továbbképzésben szerzett személyügyi szakigazgatás-szervező szakképzettség

  • kiváló számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs és együttműködési képesség

Amit kínálunk

  • 40 órás bejelentett munkaviszony
  • a szociális szférában versenyképes jövedelem
  • céges mobiltelefon
  • lelkes, dinamikus csapattal való együttműködés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!