Székesfehérvári fogyatékos nappali intézménybe terápiás munkatársakat keresünk

A Napraforgók Háza fogyatékos személyek nappali ellátását nyújtó intézmény

Terápiás munkatárs munkakörbe keres munkatársakat.

A munkavégzés helye: Székesfehérvár, Seregélyesi út 123.

A foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, határozatlan idejű

Az illetmény megállapítására a „Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadóak.

A jelentkezéshez szükséges benyújtani: Szakmai önéletrajz, motivációs levél, iskolai végzettséget igazoló bizonyítványmásolat.

A munkakör betöltésének időpontja: 2021 folyamatos

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:
  • Az intézményben és külső programok esetén az ellátottak szükség szerinti ellátása.
  • Foglalkozások tervezése, megtartása.
  • Kirándulások megszervezése, kisérése.
  • Dokumentáció naprakész vezetése, étkezéssel kapcsolatos segítség nyújtás, kapcsolattartás szülőkkel, gyámokkal.

Elvárások

Feltételek, képesítés:

  • minimum középfogú képesítés, felhasználó szintű számítógép ismeret (Windows, Excel),
  • gyógypedagógus, értelmileg akadályozottak pedagógiája szakirányon
  • gyógypedagógus, tanulásban akadályozottak pedagógiája szakirányon
  • mentálhigiénés segítő szakember
  • okleveles ápoló
  • gyógypedagógiai segítő munkatárs
  • mentálhigiénés asszisztens
  • pedagógiai- és családsegítő munkatárs
  • Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány, cselekvőképesség.

Amit kínálunk

  • Az illetmény megállapítására a „Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadóak.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!