Irodai asszisztens állás Székesfehérváron

Varga János Egyéni vállalkozó

Bruttó 180 000 Ft - 200 000 Ft / hónap
2020. 09. 23.

Irodánkba keresünk egy főt, hosszútávon asszisztensi pozícióba.

Mondhatni klasszikus pozíció.

Fontos megemlítenem, hogy rugalmasak vagyunk, nyitottak vagyunk a részben otthoni munkavégzésre.

A pozíció eddig nem volt ilyen métékben betöltve (teljes állású), így részben együtt alakítanánk közösen a megfelelően kiválasztott személlyel.

Amennyiben felkeltettem az érdeklődésedet, küld el bátran az önéletrajzodat.

Feladatok

Olyan személyt keresek, aki jártas a következőekben:

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon és emailben
  • Office programok magabiztos használata a gyakorlatban

További feladatok:

  • Hirdetések kezelése
  • Irodai eszközök pótlása és rendelése
  • Kapcsolattartás pénzintézetek és biztosító társaságok  értékesítás támogatói irodáival
  • Értékesítő kollégákkal való kapcsolattartás

Elvárások

  • Rugalmasság igény esetén (esetenként)
  • Nagyfokú megbízhatóság és precizitás
  • Kiváló kommunikáció
  • Minimum középfokú végzettség

Előnyök

  • Telekommunikációs és irodai tapasztalat
  • Banknál, biztosítónál szerzett korábbi tapasztalat
  • Lendületes, magabiztos személyiség
  • 25 év alatti jelentkező

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkavégzés
  • Családias légkör
  • Emberközpontú környezet
  • Részben otthonról, Home office-ból

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!