Tervezőmérnök állás Székesfehérváron

Az IKARUS Járműtechnika Kft. székesfehérvári telephelyén, IKARUS és egyéb típusú autóbuszok egyedi és vonalsori teljes felújításán, javításán, szervizelésén túlmutatóan korszerűsítési, fejlesztési feladatokat is ellátva állunk ügyfeleink szolgálatára. Vállalatunk nem titkolt célkitűzése, hogy új perspektívát nyisson a piacon a buszgyártás számára.

Bővülő csapatunkba TERVEZŐMÉRNÖK munkatársakat keresünk

Feladatok

  • Járműipari alkatrészek műszaki tervezése 2D/3D tervezőrendszerben
  • A termékhez szükséges műszaki dokumentációk, előírások készítése
  • A rajzok és a dokumentációk kezelése
  • A már elkészült termékek fejlesztési oldalról történő módosítása
  • Területek támogatása műszaki kérdésekben
  • Megrendelések nyomon követés

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök, közlekedésmérnök, terméktervező)
  • Valamely tervezőprogram naprakész ismerete (AutoCAD, Creo, SolidWorks)
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, stb.)

Előnyök

2-3 éves járműtervezési gyakorlat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség
  • Szakmai kihívások
  • Határozatlan idejű munkajogviszony
  • Teljes munkaidő
  • Egyműszakos munkarend
  • Munkábajárás támogatása

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát küldje a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott