Vendéglátás

Szakács kollégát keresünk teljes munkaidőben a Pannónia Golf&Country Club csapatába

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Máriavölgy
Fizetés: Nettó 230000 - 260000 / hónap
2020. 05. 04. 09:59

Szakács kollégát keresünk teljes munkaidőben a Pannónia Golf&Country Club csapatába, szállodai tapasztalat előny jelent.

Teljes munkaidős foglalkoztatás, bejelentett 8 órás munkaviszony.

Feladatok:

  • A Séf által kiosztott feladatok ellátása,önnálló munkavégzés,hatékony részvétel a napi operatív munkafolyamatokban.

Elvárások:

  • Szairányú végzettség, minimum 5 év tapasztalat,bisztro konyha ismerete előnyt jelent, a-la carte étkeztetésben szerzett tapasztalat,
  • Szakma iránti elhivatottság
  • Csapatjátékos

Amit kínálunk:

  • Teljesmunkaidős foglalkoztatás
  • Fix bér megegyezés szerint+ szervízdíj
  • Üzemanyag térítés
  • Szakmai fejlődés
  • hosszútávú munkalehetőség, gyönyörű környezet