Bejövő áru ellenőr munka Székesfehérváron

IVM Zrt.
Székesfehérvár
2020. 04. 21.

A székesfehérvári IVM Zrt.  ipari eszközkiadó automata rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozik, melyek Magyarországon kívül számos európai vállalatnál is megtalálhatóak.

Az alábbi munkakör betöltésére várja azon jelentkezőket, akik szeretnének egy nemzetközileg elismert, dinamikusan fejlődő vállalathoz csatlakozni.

Bejövő áru ellenőr

Feladatok

  • Beérkező termékek darabszám szerinti-, vizuális, méretellenőrzése, az ellenőrzés dokumentálás
  • Nemmegfelelőség esetén hibajelzés készítése, egyeztetés a beszállítóva
  • Beszerzett tételekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Késztermék kiszállítás előtti ellenőrzése
  • Kiszállítási dokumentáció előkészítése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Műszaki rajz olvasási ismeret
  • Jártasság az alapvető mérőeszközök használatában
  • Precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Döntésképesség, minőségtudatosság
  • Számítógép kezelési ismeret (MS Excel, Word, Outlook)
  • B kategóriás vezetői engedély

Előnyök

  • Targoncavezetői engedély;
  • Középfokú műszaki végzettség vagy elektronikai szakirányú végzettség
  • Vizuális ellenőrzésben szerzett tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás;
  • Vállalatirányítási rendszer használati ismeret
  • Raktár kezelési ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Magas cafetéria juttatás
  • 1 műszakos munkarend
  • Munkába járási támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben
  • Ingyenes sportolási lehetőség
  • Családias munkahelyi légkör

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!