Munkaerő-piaci tanácsadó kollégát keresünk Székesfehérvárra

General Tender Kft.
Székesfehérvár
Bruttó 210 600 Ft - 230 000 Ft / hónap
2020. 04. 14.

Tanácsadói állás / Fejér megye - Járási Hivatalok

Fejér megye területére keresünk munkaerő-piaci tanácsadó kollégát.

Jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk a szolgáltatási hely megjelölésével, önéletrajzának és diplomamásolatának megküldésével:

Feladatok

A leendő munkatárs feladatai:

  • A heti 40 órás munkaviszony keretében a Kormányhivatal Foglalkoztatási Osztályain regisztrált álláskeresők részére munkaerő-piaci tanácsadási szolgáltatás nyújtás.
  • Folyamatos együttműködés a munkaerő-piaci szervezetekkel, a munkaügyi kirendeltség munkatársaival.
  • Folyamatok precíz adminisztrációs követése.

Elvárások

Jelentkezőkkel szembeni elvárások:

  1. végzettségi követelménynek való megfelelés:
  2. munkavállalási tanácsadó végzettség,
  3. szociálpedagógiai végzettség, szociálpedagógus végzettség,
  4. 3munkás végzettség,
  5. munka- és pályatanácsadó végzettség,
  6. felsőoktatási diáktanácsadó posztgraduális végzettség,
  7. tanulási és pályatanácsadó pedagógus végzettség,
  8. felsőfokú mentálhigiénés végzettség,
  9. pályaorientációs tanár,
  10. pszichológus vagy viselkedéselemző végzettség,
  11. tanácsadó szakpszichológus végzettség, munka- és pályatanácsadó specializációval, vagy okleveles pszichológus végzettség (munka- és szervezetpszichológia vagy tanácsadás- és iskolapszichológia specializáción),
  12. szociális menedzser,
  13. szociológus, szociológia alapszakos szakelőadó vagy okleveles szociológus,
  14. szociális szervező,
  15. 1jogász, okleveles jogász,
  16. andragógus vagy okleveles andragógus,
  17. személyügyi szervező,
  18. szociálpolitikus vagy okleveles szociálpolitikus,
  19. gyógypedagógus, gyógypedagógus bármely szakirányon vagy okleveles gyógypedagógus,
  20. bármilyen szakos tanár, tanító, óvodapedagógus,
  21. igazgatásszervező, humánszervező, emberi erőforrás tanácsadó, emberi erőforrás
  22. menedzser vagy romológus;
  23. kiváló számítógépes ismeretek
  24. jó kommunikációs és együttműködési képesség

Amit kínálunk

Amit nyújtani tudunk:

  • 40 órás bejelentett munkaviszony
  • a szociális szférában versenyképes jövedelem
  • céges mobiltelefon
  • lelkes, dinamikus csapattal való együttműködés
  • stabil jövőkép

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!