CNC-forgácsolónak hosszútávú munkalehetőség

CNC-forgácsoló állás a Fiers Mechanika Kft. -nél.

Cégünk 1980-ban alakult, 100 % magyar tulajdonú családi vállalkozás.

Cégünk tevékenységi köre szerszámok, célgépek valamint precíziós alkatrészek tervezése és gyártása. Az általunk tervezett és gyártott termékekben több szakmakultúra eredményei testesülnek meg. A bonyolult végtermék minősége jelentős mértékben függ a szakmai hozzáértéstől és a műszaki színvonaltól. Ezért mindig nagy hangsúlyt fektettünk és fektetünk a munkatársaink képzésére, munkaeszközeink modernizálására, valamint a legmodernebb technikák és technológiák alkalmazására.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését a 06-20-353-4442 telefonszámon, vagy küldje Önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattitnva.

További információk cégünkről a www.fiersmechanika.hu weboldalunkon érhető el.

Elvárások

  • gépipari alapismeretek
  • rajzolvasási készség
  • pontosság, megbízhatóság

Amit kínálunk

  • hosszútávú munkalehetőség
  • kulturált munkakörnyezet
  • szakmai fejlődés támogatása

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Hasonló hirdetések