Egészségügy, gyógyszeripar

Fizioterápiás asszisztens kollégát keresünk Székesfehérváron

2020. 02. 13. 14:09

Székesfehérvári magánrendelőbe 6 és 8 órás munkakörbe fizioterápiás asszisztenst keresünk csapatunk bővítése céljából.

Munkaidő hétfőtől péntekig, napi 6 és 8 óra.

Elsősorban székesfehérvári lakosok jelentkezését várjuk.

Feladatok:

  • a fizioterápiás asszisztens a fizioterápiás csapat tagjaként, szakmáját hivatásszerűen gyakorolja a megfelelő elméleti tudás birtokában
  • időpont foglalásainak koordinálása
  • a munkakörrel kapcsolatos adminisztratív teendők elvégzése

Elvárások:

  • egészségügyi végzettség
  • megbízhatóság
  • precíz, igényes munkavégzés
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • empátia
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyök:

  • egészségügyi tapasztalat
  • alapfokú angol/német nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • stabil, dinamikus csapat
  • felelősségteljes munkát
  • hosszútávú munkalehetőség