Székesfehérvári irodánk részmunkaidős kollégát keres

Harmoney Consulting Kft.
Székesfehérvár
Bruttó 1 211 Ft - 6 200 Ft / Óra
2020. 01. 27.

Székesfehérvári irodánk részmunkaidős kollégát keres.

Az ideális jelölt jól kommunikál, szorgalmas és diplomával rendelkezik.

Cégünk ügyfeleink megbízása alapján különféle pénzügyi megoldások kidolgozásával foglalkozik.

Feladatok

  • Az új munkatárs feladata széleskörű.
  • Feladatai közé tartozik a megbízások felvétele és a megoldások kialakításában való személyes részvétel. Mivel ezen a területen még kezdő személyeknek, ráadásul részmunkaidős munkát kínálunk, természetesen nagy hangsúlyt fektetünk a betanításra.
  • Az új kolléga betanulását egy mentor segíti.

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség
  • Szorgalmas, kitartó munkavégzés
  • Diploma,  de legalább érettségi
  • Büntetlen előélet

Előnyök

  • Megbeszélés szerinti kötetlen munkaidő
  • Jó csapat
  • Egy mentor, aki segíti a betanulásodat
  • Fejlődési lehetőség
  • Kiváló kereseti lehetőség
  • Karrier és előrelépés (ha akarod)

Amit kínálunk

  • Ezen hirdetéssel részmunkaidős alkalmazottat keresünk. (Ha azonban vállalkozó vagy, nyitottak vagyunk a vállalkozói együttműködésre is.)

Gyere el egy beszélgetésre. Ismerjük meg egymást.

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott