Építésvezető /projektvezető állás Fejér megyében

GEO-BE-KE Kft.

2020. 01. 16.

Mélyépítéssel, vízépítéssel foglalkozó cégünk Fejér megyei munkaterületekre építésvezetőt / projektvezetőt keres.

Jelenlegi munkálataink során mederrendezéseket, fenntartó utak kialakítását, műtárgyépítést, tározó-építéseket, vizes élőhelyek kialakítását, erózió elleni védelmet, növényzet telepítést végzünk.

Feladatok

  • projekt teljes körű levezénylése
  • kapcsolattartás a megbízókkal, tárgyalásokon való részvétel, kooperáció
  • projekttel kapcsolatos dokumentációk, rajzok átnézése, egyeztetése
  • építési területen a munkák levezénylése, irányítása, ellenőrzése

Elvárások

  • mélyépítési rajzok, dokumentációk magabiztos olvasása, ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • hasonló területen szerezett tapasztalat

Amit kínálunk

  • telefon
  • cégautó
  • laptop

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!