Logisztikus munkatársat keresünk a GIGA 2003 Kft-be

A GIGA 2003 Kft. 100 %-ban magyar tulajdonú, fémforgácsolással foglalkozó cég várja új kollégáit akik értékes részei lesznek a dolgos mindennapoknak.

Te is dolgoznál egy dinamikusan fejlődő cégnél, ahol lelkes dolgozni akaró, segítőkész munkatársak vesznek körül?

Ha a válaszod igen, és már régóta keresgélsz, de még nem találtad meg a számodra megfelelő munkahelyet, jelentkezz a GIGA 2003 Kft. csapatába!

Küldd el a jelentkezésed még ma és felvesszük veled a kapcsolatot!

Feladatok

  • Kapcsolattartás a vevőkkel (angol nyelven is)
  • Szállítólevelek elkészítése
  • Árajánlatok kérése
  • Alapanyag rendelés
  • Részvétel a leltáron
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Logisztikai, beszerzési adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Biztos hátterű, 100%-ban magyar tulajdonú vállalat
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő cégnél
  • Teljes munkaidős munkavégzés
  • Betanítási idő
  • Tréningek

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott